/Grupa Kapitałowa
Grupa Kapitałowa2019-06-11T15:21:16+00:00
Struktura Grupy Kapitałowej
WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A, broker ubezpieczeniowy

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. 

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. została założona w 2006 roku we Wrocławiu i jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym posiadającym zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego nr 1490/07. Zespół WDB składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, posiadających zdany egzamin brokerski. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, która w 2010 r. zadebiutowała na rynku NewConnect.
Poniżej pozostałe podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej.

Krajowe Biuro Brokerskie S.A. 

Krajowe Biuro Brokerskie S.A. działa na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku i specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie dla służb mundurowych, jak również ubezpieczeniach na rzecz dużych podmiotów gospodarczych oraz instytucji działających na polskim rynku finansowym. Usługi świadczone przez Krajowe Biuro Brokerskie S.A. wspierane są przez pracowników oraz konsultantów Krajowego Instytutu Ubezpieczeń, dzięki czemu Spółka gotowa jest do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów oczekujących indywidualnych rozwiązań. Tym co wyróżnia Krajowe Biuro Brokerskie S.A. na tle innych kancelarii brokerskich, jest możliwość bezpośredniej współpracy z uznanymi autorytetami rynku ubezpieczeniowo – finansowego.

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.

Licencjonowany broker ubezpieczeniowy działający od 2003 roku, świadczący usługi w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym oraz doradztwa ubezpieczeniowego. Jednym z niezaprzeczalnych atutów Spółki jest doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich produktów ochronnych.

Transbrokers.eu Sp. z o. o.

Transbrokers.eu Sp. z o.o. została zawiązana przez WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. oraz Logintrans Sp. z o. o. operatora systemu Trans.eu – platformy wymiany informacji pomiędzy przewoźnikami a przedsiębiorstwami spedycyjnymi oraz firmami produkcyjnymi, która ma na celu ułatwienie komunikacji i przyspieszenie zawierania transakcji w branży transportowej. Transbrokers.eu powstała celem obsługi podmiotów z sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego.

WDB Consulting Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności WDB Consulting jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie usług księgowych, kadrowo – płacowych, usług informatycznych oraz doradztwa gospodarczego i finansowego. WDB Consulting Sp. z o.o. zatrudnia specjalistów mających szerokie doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych, w tym notowanych na rynku NewConnect oraz rynku regulowanym GPW.