Aktualności

Grafika News 700x300 PIB Group International Trade Conference

PIB Group International Trading Conference – Hiszpania, 23-25.01.2023

Za nami trzy intensywne dni w Hiszpanii, gdzie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Biznesowa organizowana przez PIB Goup. Jesteśmy jej częścią od ponad 2 lat. Celem spotkania była wymiana doświadczeń pomiędzy podmiotami należącymi do grupy, a na co dzień operującymi w różnych państwach Europy. Komplementarne specjalizacje, różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe, a przede wszystkim wybitni specjaliści z całej Europy, którzy dzięki przynależności do jednej organizacji łączą swoje potencjały, ostatecznie oferując dodatkowe korzyści wszystkim klientom.

Nasz kraj (na dzisiaj w ramach polskich struktur PIB Group znajduje się 5 spółek brokerskich oraz jedna z największych w kraju sieć multiagencyjna, lokujące razem ponad 0,6 mld zł składki) reprezentowali Mariusz Muszyński – CEO WDB, Natalia Jackowiak – Członek Zarządu WDB, Kacper Mleczak – Członek Zarządu Exito Broker oraz Bartosz Słupski – CEO PIB Agency. O krótki komentarz na temat wydarzenia poprosiliśmy Natalię Jackowiak z WDB:

„To była wspaniała okazja do spotkania w gronie brokerów należących do jednej grupy, ale na co dzień świadczących swoje usługi na terenie całej Europy. Wymiana doświadczeń ubezpieczeniowych, wiedzy specjalistycznej na temat unikalnych programów wdrażanych regionalnie oraz najzwyklejsze, koleżeńskie rozmowy w kuluarach zagwarantowały zastrzyk nowych inspiracji i dobrej energii do dalszej międzynarodowej współpracy. Wierzę, że takie spotkania na stałe wpiszą się  w niebywale dynamiczny rozwój naszych struktur.”

PIB Group to międzynarodowa, niezależna grupa pośredników ubezpieczeniowych, która należy do jednej z najszybciej rozwijających się organizacji tego typu w Europie. Łączy rozwój organiczny ze wzrostem akwizycyjnym, dzięki czemu dzisiaj oferuje doświadczenia oraz rozwiązania ubezpieczeniowe od ponad 70 podmiotów z ośmiu państw na terenie Europy. Łączna składka lokowana w zakładach ubezpieczeniowych przekracza na dzisiaj 2 mld funtów brytyjskich.

Przed nami i naszymi klientami wspaniały czas nowych możliwości i rozwiązań kreowanych na międzynarodowej arenie ubezpieczeniowej.