Aktualności

WDB News Najlepszy Pracodawca 700x300

WDB S.A pośród najlepszych pracodawców roku 2021.

Z wielką radością i dumą dzielimy się najnowszym wyróżnieniem dla WDB S.A., które znalazło się w zestawieniu Najlepszych Pracodawców Roku 2021, przygotowanym przez Gazetę Finansową (Biznes raport, Gazeta Finansowa, 30.04 – 06.05). Wydawca docenił sposób w jaki zarządzamy zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem takich elementów jak: wsparcie w rozwoju oraz pracę z talentami, systemy motywacyjne i premiowe, aranżację przestrzeni do pracy, aktywności CSR’owe, narzędzia do pracy oraz specyfikę i możliwości zarówno grupy kapitałowej, jak i samej branży ubezpieczeniowej.

Siłą naszej organizacji niezmiennie i od zawsze są ludzie, którzy swoją wiedzą, zaangażowaniem i tożsamością budują wartość marki WDB. Parafrazując słowa Wydawcy, pracownicy stawiają dzisiaj na poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa oraz współpracę z pracodawcą, który słucha ich potrzeb i jest elastyczny wobec zmieniającego się otoczenia.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, tym bardziej że znaleźliśmy się w gronie wielu wyjątkowych marek, dla których pracownik jest najważniejszy. Pełny raport do pobrania w internetowym serwisie Wydawcy, tutaj: Najlepszy Pracodawca 2021, Biznes Raport – Pobierz