KIM JESTEŚMY?

WDB  jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym. Działamy wyłącznie w interesie Klienta, który podejmuje z nami współpracę w ramach obsługi brokerskiej. Duży nacisk kładziemy na doskonalenie, dynamizm oraz rozwój. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją skuteczności i profesjonalizmu, co w konsekwencji buduje przewagę konkurencyjną naszych Klientów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

W ramach  usług WDB gwarantuje doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem. Dzięki wysokiej specjalizacji w obsłudze ubezpieczeń nasi Klienci mają gwarancję podejmowania racjonalnych decyzji. Szeroki wachlarz obsługiwanych ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych, gwarancji, a także ubezpieczeń osobowych i grupowych ubezpieczeń na życie.

DLA KOGO PRACUJEMY?

Nasi Klienci to firmy z różnych branż, dlatego aby sprostać wyzwaniom, które przed nimi stoją zatrudniamy ekspertów mających doświadczenie w budowaniu specjalistycznych programów ubezpieczeniowych.
Dzięki wysokiej specjalizacji i rozumieniu potrzeb rynku tworzymy  nowe produkty, dostępne dla dedykowanych branż takich jak szkolnictwo, zarządzanie nieruchomościami czy transport.

Nasza misja

Ryzyko jest nieodłączną częścią funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.
Jesteśmy więc po to, by pomóc Ci je skutecznie minimalizować.

Jakość usług

Pamiętamy o tym jak bardzo dynamicznie zmienia się rynek ubezpieczeniowy, a rola brokera to już nie tylko pośrednictwo, ale także innowacyjność i nowe pomysły.

Słuchamy potrzeb klienta

Analiza potrzeb Klienta to kluczowy moment w całym procesie obsługi. Tylko wtedy, kiedy wychodzimy  naprzeciw oczekiwaniom Klienta jesteśmy w stanie spełnić jego wymagania.

Masz pytania dotyczące ubezpieczeń?

„Zaangażowanie, rzetelność oraz profesjonalizm pracowników daje gwarancję poprawnie przeprowadzonego procesu likwidacyjnego.”

Zakład Budynków Komunalnych I Sp. z o.o. w Olsztynie

„Wysokie kwalifikacje specjalistów i kierownictwa, dobry stopień organizacji, kompetencje i zaangażowanie najlepiej tworzy wizytówkę firmy.”

Zakład Budynków Komunalnych IV Sp. z o.o. w Olsztynie

„W trakcie wieloletniej współpracy broker okazał się partnerem w pełni profesjonalnym i spełniającym nasze oczekiwania. Wszelkie działania i doradztwo podejmowane przez WDB BU na rzecz naszej firmy są zawsze fachowe i rzetelne. Wymiernym rezultatem zaangażowania i skutecznością działań w negocjacjach prowadzonych przez WDB jest kompleksowy program ubezpieczenia z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjną składką oraz oszczędność czasu naszych pracowników."

Grupa Kapitałowa Otmuchów

„Współpraca z pracownikami WDB BU daje nam poczucie bezpieczeństwa i pewności, że w przypadku szkody możemy liczyć na fachową pomoc, o czym mogliśmy się przekonać.”

Janas Logistics Sp. z o.o. Skwierzyna

„O wyborze WDB BU zdecydowało niestandardowe podejście do obsługi ubezpieczeń dla naszej spółki oraz zarządzanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych. Wiedza i doświadczenie, gotowość działania i sprawność obsługi brokerskiej dają poczucie bezpieczeństwa i pewności w podejmowanych przez firmę działaniach.”

Zakład Gospodarki Nieruchomościami „WRO-DOM” Sp. z o.o. Wrocław

„Wysokich standardów obsługi oczekujemy także od naszych partnerów, dlatego cały obszar ubezpieczeń związany z naszą Spółką oraz zarządzanymi Wspólnotami Mieszkaniowymi powierzyliśmy WDB BU. Wiedza, doświadczenie i kreatywność pracowników WDB zasługują na szczególne uznanie.”

„Kompleksowa Obsługa Osiedla” Sp. z o.o. Wrocław

„WDB okazuje się partnerem niezawodnym, niezwykle solidnym i otwartym na wszelkie nasze propozycje. Pracownicy naszej firmy oraz klienci doceniają wysoki standard, zawsze terminowo z należytą starannością wykonywanych usług.”

Przedsiębiorstwo Usługowe Domestica Zarządzanie Nieruchomościami Gizela Budek
Wdbsa Rozwoj Bkg

Stawiamy
na rozwój

Stale poszerzamy wiedzę i weryfikujemy rynek pod kątem nowych rozwiązań co jest dla naszych Klientów czynnikiem do sukcesu. Szukamy rozwiązań również u zagranicznych partnerów ubezpieczeniowych. WDB to podmiot połączony z kilku spółek specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń. Daje nam to możliwość współpracy z nawet najbardziej wymagającymi branżami oraz Klientami.

Wdbsa Relacje Bkg

BUDUJEMY WIELOLETNIĄ
RELACJĘ Z KLIENTEM

Dobrze zaprojektowany i odpowiednio wdrożony program stanowi podstawę do budowania przewagi konkurencyjnej oraz przynosi realną pomoc w zabezpieczeniu przyszłości firmy. Działania WDB dają Klientom gwarancję koncentracji na swojej podstawowej działalności.

Wdbsa Obsluga Bkg

NASZĄ PRZEWAGĄ
JEST OBSŁUGA

Obsługujemy Klientów poprzez dedykowane branżowe zespoły brokerskie, a dodatkowo nasza praca wspierana jest przez kancelarię prawną, rzeczoznawców majątkowych, inżynierów z dziedziny oceny ryzyka oraz specjalistów z zakresu likwidacji szkód.