Raport nr 16/2016 Rozpoczęcie ralizacji programu ubezpieczeń komunikacyjnych przez spółkę stowarzyszoną

Opublikowano 20 października 2016

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. (dalej: Spółka, WDB) informuje, iż spółka stowarzyszona z WDB – Transbrokers.eu Sp. z o.o. (dalej: Transbrokers.eu) wynegocjowała u jednego z liderów na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce, nowy program ubezpieczeniowy dedykowany dla mikro flot, tj. podmiotów gospodarczych, które posiadają floty składające się z 1-10 pojazdów dostawczych o dopuszczalnej masie do 3,5t. Program ubezpieczeniowy dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych i obejmuje ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance.

Ponadto oferta rozszerzona została o monitoring flot za pomocą nowoczesnych systemów, które mają służyć do nadzoru floty, a także zwiększenia bezpieczeństwa kierowców i zmniejszenia szkodowości.

Oferta w pierwszej kolejności skierowana będzie do obecnych klientów Transbrokers.eu oraz abonentów systemu Trans.eu. W ocenie Zarządu WDB realizacja wskazanego programu znacząco wpłynie na skonsolidowane wyniki finansowe Grupy Kapitałowej WDB, jednak dokładna wartość przychodu uzależniona jest od liczby podmiotów, które przystąpią do programu.

Opublikowano w