Aktualności

Grafika News 700x300 Bieg Firmowy After

11. Edycja Biegu Firmowego już za nami.

W tym roku wraz z 11 tysiącami innych pracowników pomogliśmy dwunastce małych bohaterów. Podczas akcji zebrano rekordowe 345 719 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest.

Gratulujemy wyniku Naszym zawodnikom. 5-osobowe drużyny przebiegły łącznie 25 km. Niezależnie od czasu, w jakim pokonali konkursowe kilometry, należy im się owacja na stojąco!

Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu nie tylko dobra pogoda dopisywała – humory również. Bieg to nie tylko dobra zabawa, ale także czas integracji. Nasi pracownicy wraz z rodzinami kibicowali uczestnikom, spędzając miło czas w specjalnej strefie rekreacyjnej WDB S.A. Najmłodsi mogli skorzystać wielu dedykowanych animacji, a firmowy fotograf przygotował dla nas pamiątki na lata.

Po zakończonym biegu nie chowamy butów do szafy, a trenujemy dalej i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję Biegu Firmowego.

Na koniec — pamiętajmy, że pomagać możemy cały rok poprzez wpłatę darowizn na konto fundacji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod linkiem: https://fundacjaeverest.pl/pomagaj-z-nami/