Segment klienta

PODMIOTY GOSPODARCZE

Jako broker ubezpieczeniowy specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej klientów, na ich zlecenie oraz w ich najlepszym interesie ubezpieczeniowym. Specjalizujemy się w obsłudze klientów średnich i dużych ze wszystkich branż oraz sektorów gospodarki. Pośród naszych klientów komercyjnych znajdują się przedstawiciele i liderzy m.in. z branż: spożywczej, produkcyjnej, transportowej, przemysłowej, technologicznej i usługowej. Obsługujemy m.in: producentów słodyczy, mebli, kosmetyków, firmy budowlane, deweloperów, transport (morski, kolejowy, drogowy), firmy kurierskie, spółki technologiczne, fundusze inwestycyjne.

PLACÓWKI SZKOLNO-WYCHOWAWCZE

Dzięki brokerom WDB SA na terenie całego kraju ponad ćwierć miliona uczniów posiada wysokiej jakości ubezpieczenie NNW. W sprawnej i nie angażującej pracowników placówki formule obsługi, wykorzystujemy zaawansowane technologicznie systemy do zarządzania ochroną ubezpieczeniową. Wspieramy szkoły i rodziców w zakresie likwidacji szkód. Jesteśmy aktywni i działamy non-profit w interesie zdrowia oraz edukacji uczniów, ponieważ wierzymy, że inwestycja w przyszłe pokolenie Polaków jest jedną z najważniejszych dla nas wszystkich.

PODMIOTY INFRASTRUKTURY RYNKU FINANSOWEGO

Wypracowaliśmy sprawdzony Program Ubezpieczenia, dedykowany podmiotom infrastruktury rynku finansowego, który obejmuje następujące ryzyka operacyjne: sprzeniewierzenia, przestępstwa komputerowe, wymuszenia, odpowiedzialność cywilną zawodową, cyber (skutki naruszenia danych osobowych) oraz wszelkie inne, dostosowane do specyfiki i bieżących potrzeb konkretnej instytucji finansowej.

PODMIOTY Z SEKTORA MIESZKALNICTWA

Przez niemal dwie dekady działalności na rynku, WDB SA zdobyło szczególne kompetencje w zakresie ubezpieczeniowej obsługi podmiotów z sektora mieszkalnictwa, w tym: spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, TBS, nieruchomości komunalnych, deweloperów. Obsługujemy ponad 300 klientów na terenie całej PL, obejmując ochroną ubezpieczeniową niemal 22 tys. budynków, o łącznej powierzchni przekraczającej 12 mln m2 Łączna suma ubezpieczeniowa obsługiwanych zasobów przekracza, aż 50 mld zł!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ubezpieczeniową dla sektora mieszkalnictwa, dostępną w specjalnie przygotowanym serwisie internetowym: https://mieszkalnictwo.wdbsa.pl/ 

JEDNOSTKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ I ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ

Specjalizujemy się w kompleksowych programach ubezpieczeniowych dla wybranych instytucji użyteczności i administracji publicznej. Obsługujemy m.in. funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy Wojska Polskiego, pracowników Krajowej Administracji Skarbowej. W portfelu klientów WDB S..A znajdują się również szpitale na terenie całego kraju.

SPÓŁKI TECHNOLOGICZNE I FUNDUSZE INWESTYCYJNE

Jako broker ubezpieczeniowy jesteśmy aktywni w zarządzaniu ochroną ubezpieczeniową dla klientów działających w projektach B+R. Często pomagamy niebywale innowacyjnym podmiotom, chronić obiekty ich prac rozwojowych poprzez dedykowane, szyte na miarę rozwiązania ubezpieczeniowe. Pracujemy z ryzykami nietypowymi, w następstwie
rozwiązań, których nie było dotychczas na rynku. Znamy specyfikę i potrzeby funduszy inwestycyjnych, które aktywnie wspierają start-upy. Realizujemy wnikliwie audyty ubezpieczeniowe spółek portfelowych, udzielamy rekomendacji w zakresie ochrony ubezpieczeniowej zarówno dla inwestorów, jak i właścicieli. Oferujemy ubezpieczenia oświadczeń i zapewnień w transakcjach.