Grupa kapitałowa

Struktura Grupy Kapitałowej WDB S.A.

z procentowym oznaczeniem posiadanych udziałów w podmiotach powiązanych
Grupa Kapitałowa 2022
Tb Logo Wdbsite

Transbrokers.eu Sp. z o. o.

Transbrokers.eu Sp. z o.o. została zawiązana przez WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. oraz Logintrans Sp. z o. o. operatora systemu Trans.eu – platformy wymiany informacji pomiędzy przewoźnikami a przedsiębiorstwami spedycyjnymi oraz firmami produkcyjnymi, która ma na celu ułatwienie komunikacji i przyspieszenie zawierania transakcji w branży transportowej. Transbrokers.eu powstała celem obsługi podmiotów z sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Wdb Consulting

WDB Consulting Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności WDB Consulting jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie usług księgowych, kadrowo – płacowych, usług informatycznych oraz doradztwa gospodarczego i finansowego. WDB Consulting Sp. z o.o. zatrudnia specjalistów mających szerokie doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych, w tym notowanych na rynku NewConnect oraz rynku regulowanym GPW.

Logo Polskiedzieci

Fundacja Polskiedzieci.org

Założona w 2015 r. fundacja PolskieDzieci.org wspiera edukację zdrowotną w polskich szkołach. Zajmuje się promocją i profilaktyką trybu zdrowego życia wśród dzieci, młodzieży, pedagogów oraz rodziców.
Więcej na: www.polskiedzieci.org