Grupa kapitałowa

Struktura Grupy Kapitałowej WDB S.A.

z procentowym oznaczeniem posiadanych udziałów w podmiotach powiązanych
Struktura Akcjonariatu WDBSA
Tb Logo Wdbsite

Transbrokers.eu Sp. z o. o.

Transbrokers.eu Sp. z o.o. została zawiązana przez WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. oraz Logintrans Sp. z o. o. operatora systemu Trans.eu – platformy wymiany informacji pomiędzy przewoźnikami a przedsiębiorstwami spedycyjnymi oraz firmami produkcyjnymi, która ma na celu ułatwienie komunikacji i przyspieszenie zawierania transakcji w branży transportowej. Transbrokers.eu powstała celem obsługi podmiotów z sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Wdb Consulting

WDB Consulting Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności WDB Consulting jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie usług księgowych, kadrowo – płacowych, usług informatycznych oraz doradztwa gospodarczego i finansowego. WDB Consulting Sp. z o.o. zatrudnia specjalistów mających szerokie doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych, w tym notowanych na rynku NewConnect oraz rynku regulowanym GPW.

Spółki połączone w dniu 01.08.2019 tworzące WDB S.A. Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa:

Grupa Kapitalowa WDB

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. została założona w 2006 roku we Wrocławiu. Licencjonowany broker  ubezpieczeniowy  posiadający zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego nr 1490/07. Zespół WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. to kadra wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, posiadających zdany egzamin brokerski. WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. to dynamicznie rozwijającą się spółka, która w 2010 r. zadebiutowała na rynku NewConnect.

Grupa Kapitalowa WDB KBB

Krajowe Biuro Brokerskie S.A. 

Krajowe Biuro Brokerskie S.A. broker działający na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku i specjalizujący  się w ubezpieczeniach na życie dla służb mundurowych, jak również w ubezpieczeniach na rzecz dużych podmiotów gospodarczych oraz instytucji działających na polskim rynku finansowym. Usługi świadczone przez Krajowe Biuro Brokerskie S.A. wspierane są przez pracowników oraz konsultantów Krajowego Instytutu Ubezpieczeń, dzięki czemu Spółka gotowa jest do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów oczekujących indywidualnych rozwiązań. Tym co wyróżnia Krajowe Biuro Brokerskie S.A. na tle innych kancelarii brokerskich, jest możliwość bezpośredniej współpracy z uznanymi autorytetami rynku ubezpieczeniowo – finansowego.

Grupa Kapitalowa WDB EKU

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.

Licencjonowany broker ubezpieczeniowy działający na rynku od 2003 roku, świadczący  usługi w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym oraz doradztwa ubezpieczeniowego. Jednym z niezaprzeczalnych atutów Spółki jest doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich produktów ochronnych.