Rodzaj ubezpieczenia

MAJĄTKOWE

Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie ubezpieczeń budynków, linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń, pojazdów, terenów przyległych i wszelkiego majątku zlokalizowanego na terenie podmiotu. W ramach współpracy zapewniamy dodatkowo m.in. audyty ryzyka (własny inżynier ryzyka), wyceny nieruchomości wg wartości odtworzeniowej, zaawansowane technologicznie rozwiązania do ochrony mienia i zdrowia klientów. Organizujemy dodatkowe finansowania dla działań o charakterze prewencyjnym, redukującym ryzyka towarzyszące działalności naszych klientów. Odciążamy naszych klientów w likwidacji szkód dzięki autorskiemu systemowi informatycznemu, wspierającemu codzienną administrację ochroną. Pracujemy z ryzykami nietypowymi, a w razie potrzeby projektujemy rozwiązania na europejskim rynku ubezpieczeniowy

ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA

Wspieramy naszych klientów w projektowaniu oraz negocjowaniu dedykowanych dla branży oraz potrzeb ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy m.in. OC zarządców, wspólnotmieszkaniowych, OC zarządów i rad nadzorczych podmiotów gospodarczych, ubezpieczenia oświadczeń i zapewnień w transakcjach, OC dedykowane konkretnym grupom zawodowym.

NNW SZKOLNE

Specjalizujemy się w kompleksowym negocjowaniu warunków programów ubezpieczeniowych w zakresie NNW dla uczniów w polskich szkołach. Dzięki rozwiązaniom technologicznym ubezpieczamy dzisiaj ponad 250.000 uczniów, w 750 placówkach szkolno-wychowawczych na terenie całego kraju. Dzięki naszym doświadczeniom gwarantujemy realną ochronę ubezpieczeniową, z uwzględnieniem wysokich sum ubezpieczenia, szerokim wachlarzem wariantów oraz bezpieczeństwem pod względem aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

KOMUNIKACYJNE

Zarządzamy ubezpieczeniami dla tysięcy pojazdów w transporcie ciężkim, setek tysięcy pojazdów osobowych i dostawczych w ramach współpracy z podmiotami gospodarczymi o wszystkich profilach działalności. Specjalizujemy się w kompleksowych programach ubezpieczeniowych dla firm z segmentu: TSL, rent-a-car, CFM, duże floty firmowe. Posiadamy rozległe doświadczenia w pracy z ubezpieczeniami kolejowymi i morskimi.

PROGRAMY ŻYCIE I ZDROWIE

Doskonale sprawdzamy się w organizowaniu i zarządzaniu ubezpieczeniowymi programami w zakresie życia i zdrowia pracowników naszych klientów. Oferujemy pełne wsparcie w zaprojektowaniu oraz egzekucji unikalnych ubezpieczeń dla grup zawodowych, do których obsługi wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania IT. Wdrażamy programy dla kilku tysięcy pracowników, przy min. zaangażowaniu naszych klientów. Posiadamy ponad 300 tys. osób w grupowej ochronie życia, zdrowia oraz NNW. Dzięki dużej sile negocjacyjnej, dostarczamy naszym klientom ubezpieczenia wyższej jakości, za niższą cenę. Oferujemy wsparcie w projektowaniu oraz negocjacjach programów ochrony życia, zdrowia oraz dochodów z inicjatywy konkretnych grup zawodowych, m.in.: sprzedawcy bezpośredni (w tym branża MLM), informatycy, właściciele firm transportowych, administracja publiczna, instytucje rynku kapitałowego i finansowego.

UBEZPIECZENIA TRANSAKCJI

W ramach obsługi oferujemy naszym klientom praktyczne i kompleksowe wsparcie w ubezpieczeniach oświadczeń i zapewnień (z ang. warranties and indemnities, W&I) stron biorących udział w transakcjach dotyczących np. przejęć i fuzji (z ang. merchandise & acquisition, M&A). Posiadamy doświadczenie zarówno jak broker ubezpieczeniowy odpowiedzialny za przygotowanie takiej ochrony, jak i strona w transakcjach kupna-sprzedaży innych podmiotów (z ang. SPA). Ubezpieczenie W&I chroni interes obu stron transakcji przed konsekwencjami niezamierzonych złamań zapewnień i obietnic, stanowiących wcześniej argumenty w ustalaniu warunków transakcji.

RYZYKA NIETYPOWE

Skutecznie i sprawnie radzimy sobie z przygotowaniem ochrony ubezpieczeniowej dla ryzyk nietypowych, nie rozpoznanych dotychczas przez rynek ubezpieczeniowy. W portfelu naszych klientów znajdują się m.in. ubezpieczenia nanosatelit, w kompleksowej formule ochrony od produkcji, przez wyniesienie, do pobytu na orbicie ziemskiej. Posiadamy możliwości budowania unikalnych programów ubezpieczeniowych dla branży OZE, z uwzględnieniem innowacji w zakresie źródeł pozyskania i przetwarzania energii.