Aktualności

Grafika News 700x300 Publikacja Branzowa NJ

Broker ubezpieczeniowy – więcej niż pośrednik.

Kilka dni temu mój pięcioletni syn zadał pytanie: „Mamo, a co ty robisz w swojej pracy?”. Oczywiście on wie, że mama jest brokerem. Wyzwanie pojawi się, gdy padnie pytanie o to, czym konkretnie ów broker się zajmuje. – Natalia Jackowiak, COO WDB.

Nadal bardzo często spotkamy się z klientami, którzy nie mają pełnej wiedzy na temat możliwości brokera ubezpieczeniowego. Rozpoznanie tego specjalisty wyłącznie w kategorii pośrednika może mieć swoje konsekwencje np. w utracie potencjalnego partnera, który nie tylko zadba o odpowiednią ochronę, ale zajmie się kompleksowo i sprawnie zarządzaniem ryzykiem w przedsiębiorstwie.

Możliwość negocjowania indywidualnych warunków ubezpieczenia, pozyskiwanie najkorzystniejszych dla klienta ofert dzięki sile i doświadczeniu w negocjacjach, szukanie rozwiązań ubezpieczeniowych na rynkach zagranicznych, modele prewencji i optymalizacji ryzyka, budowanie dedykowanych partnerstw technologicznych, czy wsparcie w implementacji i bieżącej administracji ochroną, to zaledwie część z kluczowych kart w brokerskiej talii. Wszystkie do dyspozycji świadomych i wymagających klientów.

Zapraszamy do lektury krótkiego artykułu, który przygotowała nasza Dyrektor Operacyjna, Członek Zarządu WDB S.A. i jednocześnie broker ubezpieczeniowy Natalia Jackowiak. Z treści publikacji dowiemy się m.in.:

  • jakie są kluczowe zadania brokera ubezpieczeniowego;
  • z jakich narzędzi korzysta broker, aby usprawniać procesy ubezpieczeniowe u swoich klientów;
  • jakie ma przewagi w zarządzaniu masowymi i kompleksowymi programami, które obejmują wielotysięczne zespoły pracownicze.

Artykuł dostępny w internetowym serwisie Gazety Finansowej, tutaj: https://gf24.pl/29468/broker-to-nie-tylko-posrednik/