Aktualności

Wdbsa Blog Covid19

Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A. wspiera najbardziej potrzebujących klientów w walce z Covid-19

WDB S.A. decyzją Zarządu podjęło działania mające na celu pomoc swoim klientom, którzy są najbardziej narażeni na kontakt z koronawirusem. W ostatniej dekadzie marca została nawiązana bezpośrednia współpraca z firmą szyjącą profesjonalne maseczki ochronne. Dzięki temu niecały tydzień później łączna ilość 10.000 sztuk została wysłana do wybranych, najbardziej potrzebujących klientów w całej Polsce – szpitali, podmiotów komercyjnych oraz organizacji administracji rządowej.

Cytując słowa Mariusza Muszyńskiego, Prezesa Zarządu WDB S.A.: „ Ochrona zdrowia i życia klientów wpisana jest w naszą działalność brokera  ubezpieczeniowego. Dzisiaj liczy się każda aktywność na rynku, której celem jest pomoc w walce o nasze wspólne zdrowie i życie.”

W najbliższym czasie planowane są kolejne działania, których celem będzie wsparcie klientów dopasowane do specyfiki ich działalności oraz korespondujące z aktualnymi potrzebami.

WDB S.A. jest jednym z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych, wyspecjalizowanym w dedykowanych programach ubezpieczeniowych dla średnich i dużych podmiotów, w tym organizacji rozproszonych, działających w skali oraz na bazie innowacji technologicznych.