Aktualności

Grafika News 700x300 HRnewsy Awanse

HR NEWSy – nowy cykl i od razu awanse!

Nic tak nie cieszy jak dobre wieści w zespole WDB. A cieszy jeszcze bardziej jeśli doświadczenie, zaangażowanie i kompetencje owocują zasłużonym awansem!

Nasz Dyrektor Zespołu Ubezpieczeń Grupowych, Radosław Grzęda wchodzi do Zarządu! Po niemal 7 latach rozwijania departamentu ubezpieczeń grupowych, obejmuje funkcję członka Zarządu WDB S.A., odpowiedzialnego za nadzór oraz strategiczny rozwój naszych kluczowych kompetencji ubezpieczeniowych. Radek ma za sobą ponad 20 lat pracy w branży ubezpieczeniowej, a liczba osób objętych programami ubezpieczeniowymi, którymi zarządza jego Zespół przekracza 120 tys!

Tak sam podsumował informacje o nowej roli w WDB:

„Dziękuję bardzo za zaufanie i z wielką odpowiedzialnością podejmuję kolejne wyzwania na nowym stanowisku. Wciąż przed nami mnóstwo ciekawych projektów i wielu klientów gotowych sięgnąć po unikalny potencjał naszej grupy.”

W zespole znany z poczucia humoru, niebywałego zaangażowania i determinacji w budowaniu wartości dla klientów WDB. W wolnym czasie pasjonat judo oraz klasycznych motocykli. Radku wielkie gratulacje!

Funkcję Dyrektora Zespołu Ubezpieczeń Grupowych (ZUG) obejmuje Sylwia Więckiewicz, dotychczas Zastępca Dyrektora ZUG, a wcześniej przez ponad 12 lat specjalista, broker oraz menedżer w obszarze zarządzania projektami grupowej ochrony życia i zdrowia dla pracowników.

Sylwia obejmie dotychczasowe odpowiedzialności Radka i zajmie się dalszym rozwojem ZUG. Wielkie gratulacje Sylwia i życzymy sukcesów!

Przy tej okazji prezentujemy nową formatkę, która od tej pory będzie przynosić ciekawe wieści z „HR’owego” świata Grupy WDB.