Aktualności

Wdb Integracja 2021 Web

Kierunki rozwoju, zaufanie, mindfulness – integracja 2021.

W końcu się udało! Po ponad trzech latach od ostatniego spotkania, dzięki szczepieniom oraz poluźnionym ograniczeniom, mieliśmy znowu okazję spotkać się w gronie wszystkich koleżanek i kolegów z WDB.

Za nami niemal dwa lata życia z pandemią – czasem w tle, a czasem w centrum uwagi. Pomimo tego, że błyskawicznie przerzuciliśmy się w tryb online, coraz bardziej zaczął doskwierać brak osobistego kontaktu. Szczególnie, że WDB S.A. dzisiaj to biura we Wrocławiu i Warszawie oraz mobilni brokerzy operujący w różnych częściach kraju. Chociaż technologia przychodzi z pomocą, to jednak spotkać się w wymiarze wszystkich dostępnych zmysłów jawi się jako szczególny rodzaj nagrody. Przede wszystkim dlatego, że na co dzień mówimy o sobie: ZESPÓŁ WDB! Wielką radość sprawił nam wszystkim długo wyczekiwany wyjazd firmowy. Mieliśmy znowu okazję pobyć ze sobą przez cały dzień, uczyć się i spędzić niezapomniane chwile na wspólnej zabawie.

Podczas części oficjalnej posłuchaliśmy naszego CEO – Mariusza Muszyńskiego, który podsumował minione miesiące, a także przybliżył plany dalszego, strategicznego rozwoju Grupy.

„To już niemal rok od naszego dołączenia do międzynarodowej PIB Group. Rozwijamy się niezwykle dynamicznie i konsekwentnie. Jesteśmy w ścisłej, krajowej czołówce brokerów ubezpieczeniowych (WDB w TOP 10 firm brokerskich na PL rynku), a w ciągu najbliższych 1-2 lat, staniemy na przysłowiowym podium. Dziękuję wszystkim za profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenie.” – Mariusz Muszyński, CEO WDB S.A.

Wizję najbliższej przyszłości wzmocniły warsztaty menedżerskie prowadzone przez Aleksandra Sienkiewicza (Dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży, WDB S.A.), podczas których poznawaliśmy rolę zaufania w budowaniu efektywnych zespołów oraz neurologiczne podstawy zróżnicowanych zachowań naszych oraz naszych klientów. Dodatkową wartość otrzymaliśmy od Alicji Igielskiej, która na co dzień rozwija nasze umiejętności językowe, a podczas spotkania przybliżyła możliwości mindfulness w procesie nauki i osobistej efektywności. Całość zwieńczyła uroczysta kolacja oraz wspólna zabawa przy dobrej muzyce.

Cudowny to był czas, a jego synergiczne owoce zbiorą nasi klienci. Wszak zespół jest tak silny, jak dobrze znają się, szanują i współpracują jego członkowie.