Aktualności

Grafika News 700x300 RG Kongres Kadry

Kongres Kadry 2022 i prelekcja WDB

W dniach 30-31.05.2022 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Kadry, jednego z najważniejszych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce zarządzania zasobami ludzkimi. Z racji towarzyszących nam od ponad dwóch lat okoliczności życia i pracy, tematem przewodnim wydarzenia jest: HR hybrydowy.

Podczas tegorocznej edycji pośród prelegentów znalazł się również nasz Radosław Grzęda, Członek Zarządu, przez ostatnie lata Dyrektor Zespołu Ubezpieczeń Grupowych. Radek podczas swojego wystąpienia podzieli się kluczowymi lekcjami dotyczącymi grupowej ochrony zdrowia i życia, projektowanej i wdrażanej w warunkach zróżnicowanych modeli pracy.

Znając ogromne doświadczenie Radka oraz wyjątkowe poczucie humoru szykuje się naprawdę inspirujące wystąpienie. Co ważne – od praktyka, dla praktyków. Podczas dwóch dni konferencji będzie również możliwość spotkania się z nami przy firmowym stoisku, ulokowanym w przestrzeni ekspozycyjnej. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie u nas są najlepsze, ręcznie formowane krówki 😉

„To dla mnie wielka przyjemność spotkać się z praktykami i pasjonatami ludzi. To właśnie zespoły, ich kompetencje oraz zaangażowanie, budują przewagę każdej organizacji. Dlatego tak ważna jest troska o ich dobrostan, na który bez wątpienia wpływa grupowa ochrona życia i zdrowia.” – Radosław Grzęda

Prelekcja Radosława rozpocznie się o 15:00, pierwszego dnia kongresu. Temat wystąpienia: „350 tysięcy osób i lekcje grupowej ochrony ubezpieczeniowej w nowej rzeczywistości pracy”. Będzie również krótka sesja Q&A.

Więcej na tematy wydarzenia na oficjalnej stronie Kongresu, tutaj: https://eventory.cc/event/35-kongres-kadry