Aktualności

Aktualnosci Pogotowie Brokerskie

Pogotowie Brokerskie i merytoryczne wsparcie dla firm w czasie pandemii.

Podjęliśmy błyskawiczne czynności, aby wesprzeć naszą wiedzą i doświadczeniem wszystkich przedsiębiorców, u których pojawiły się pytania, bądź wątpliwości w kontekście posiadanej ochrony ubezpieczeniowej.

W WDB S.A. od początku pandemii, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Weryfikujemy ich potrzeby oraz podejmujemy realne działania w obrębie posiadanej ochrony ubezpieczeniowej, których celem jest wsparcie  w tym wymagającym czasie.

Pojawia się naprawdę dużo pytań, na które odpowiedzi wymagają doświadczenia i specjalistycznej wiedzy brokerskiej. Jednocześnie wiemy, że wielu przedsiębiorców na rynku nie posiada bieżącego wsparcia w tej materii, a ich sytuację dodatkowo komplikują, coraz częściej pojawiające się „Covidowe okazje ubezpieczeniowe”. Niestety ów okazje, w swoich marketingowych obietnicach, wprowadzają poważne zamieszanie, a często powodują nieprzemyślane decyzje finansowe i zakupy, których efekty mogą być odwrotne od oczekiwanych.

Ponieważ znamy się na ubezpieczeniach dla firm i staramy się cały czas pomagać innym w sposób odpowiadający aktualnym potrzebom, podjęliśmy błyskawiczne działania organizacyjne i formalne, aby uruchomić #POGOTOWIEBROKERSKIE.

Jego celem jest umożliwienie łatwych konsultacji wszystkim przedsiębiorcom (również spoza naszego portfela klientów), którzy potrzebują wyjaśnień w kwestiach posiadanych ubezpieczeń i w związku z panującą sytuacją na rynku. Aby to osiągnąć, przygotowaliśmy dedykowaną stronę internetową z tematycznym formularzem zgłoszenia oraz zebranymi odpowiedziami na wszystkie otrzymane zapytania. Każde kolejne pytanie i odpowiedź będą zasilały ogólnodostępną bazę wiedzy.

Wierzymy, że wszyscy powinniśmy pomagać sobie, dzięląc się tym, w czym jesteśmy najlepsi.
Zapraszamy do korzystania z tego rozwiązania: https://www.wdbsa.pl/pogotowie-brokerskie/