Aktualności

WDB News 4 Miejsce 700x300

Transbrokers.eu buduje silną pozycję grupy WDB w ubezpieczeniach transportowych.

Spółka TransBrokers.eu nie ustaje w dynamicznym rozwoju, dzięki czemu zdobywamy jako Grupa WDB, aż 4-te miejsce w rankingu opublikowanym na łamach #AlamanachBrokerów2021 w kategorii ubezpieczeń transportowych.

Łączna składka ubezpieczeń w tym segmencie dla grupy to 14,53 mln zł, z czego aż 13,54 mln to wolumen wygenerowany przez Zespół Transbrokers. Brawo Team #TB

Transbrokers to podmiot wyspecjalizowany w dostarczaniu ubezpieczeń dedykowanych dla szeroko pojętej branży #TSL. Wieloletnie doświadczenie w segmencie oraz digitalizacja procesów ubezpieczeniowych pozwalają spółce oferować klientom specjalistyczne rozwiązania ubezpieczeniowe na bardzo atrakcyjnych warunkach, w ultranowoczesnym modelu obsługi.

Pośród klientów spółki znajdują się zarówno średnie jak i duże firmy transportowe, oferujące usługi w transportach krajowym, międzynarodowym, kolejowym oraz morskim. W palecie rozwiązań znajdują się m.in. ubezpieczenia cargo, OCPD direct, atrakcyjne pakiety OC+AC, OCP Audited oraz unikalne OC operatora transportu intermodalnego.

Zapraszamy do lektury Almanachu Brokerów na 2021 rok (str. 32): https://miesiecznikubezpieczeniowy.pl/mu/MU_almanach2021.pdf