Aktualności

Ubezpieczenik Kks Web Wdbsa

Odpowiedzialność karno-skarbowa przedsiębiorstw. Webinarium, 21.04.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w merytorycznym webinarium pt.: „U-bezpiecznik KKS”, które w całości będzie poświęcone tematyce odpowiedzialności karnej oraz karnej skarbowej spółek, władz oraz kluczowych pracowników za działania w obszarze finansowo-księgowym.

Nasilające się kontrole skarbowe w połączeniu z rosnącym ryzykiem uwikłania podmiotów w działania podatkowe niezgodne z przepisami prawa, rodzą bardzo poważne ryzyko, które w konsekwencji materializacji może realnie i dotkliwie zaburzyć działalność każdej organizacji – wysokie grzywny finansowe oraz kary pozbawienia wolności. Podczas webinarium dowiemy się jak takie ryzyko skutecznie ograniczać, łącząc prewencję podatkową z celowaną ochroną ubezpieczeniową.

Tematyka webinarium będzie szczególnie interesująca dla: Zarządów, Dyrektorów finansowych, Głównych księgowych, Pracowników księgowości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia, dostępnymi w zaproszeniu PDF – do pobrania tutaj: Zaproszenie PDF – tutaj kliknij

Poniżej garść informacji logistycznych w skrótowym zestawieniu:

Kiedy: 21.04.2021, środa. Start o godzinie 11:00
Jak długo: 75 min
Formuła: online, na platformie Clickmeeting
Rejestracja: darmowa, niezbędna do wzięcia udziału w wydarzeniu
Bezpośredni link do rejestracji: https://wdb.clickmeeting.com/ubezpiecznik-kks/register
Uwaga! ilość miejsc ograniczona i decyduje data rejestracji.

W razie wszelkich pytań, pozostajemy do dyspozycji i serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.