Aktualności

WDB News SBN 2021 700x300

W tym roku nieco inaczej. Życzenia od Zespołu WDB.

Za nami kolejny, bardzo wymagający rok. Dla wielu z nas, naszych klientów, przyjaciół, znajomych to były miesiące pełne wyzwań, trosk, a czasem naprawdę trudnych momentów. Bywało, że musieliśmy mierzyć się z czymś, czego wolelibyśmy nigdy nie doświadczać. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku przygotować życzenia nieco inne, niż klasyczne: Wesołych Świąt.

Do życzeń zaprosiliśmy świątecznego bałwanka, który razem ze swoim przyjacielem spogląda w przyszłość. Refleksyjnie i z nadzieją, że już niedługo wszystko się ułoży.

Tym obrazem chcielibyśmy sprawić, abyście Państwo wiedzieli, że wiara i współpraca pozwolą przetrwać nawet najbardziej wymagający czas. A jeśli przy tej okazji, uda nam się wywołać choć najmniejszy uśmiech, albo odrobinę dobrych emocji, spełni się nasze największe świąteczne życzenie. Zimowemu Jegomościowi, który zagrzał miejsce obok naszego logo na stronie, na pewno też.

Drodzy Klienci, Partnerzy i Przyjaciele WDB – spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za kolejny rok współpracy, zaufanie oraz profesjonalizm.