Aktualności

Grafika News 700x300 Najlepszy Pracodawca2023 Wyroznienie

WDB na liście najbardziej pożądanych pracodawców.

Z dumą informujemy, że kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie „Najlepszy Pracodawca” Gazety Finansowej (wyd. Gazeta Finansowa, 28.04-11.05.2023 r.).

„W tym roku, już po raz trzeci, znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm. Tytuł Najlepszego Pracodawcy to ogromne wyróżnienie, ale i zobowiązanie, aby nadal utrzymywać najwyższe standardy i zapraszać Najlepszych do współpracy. Cieszymy się, że nasze starania i wdrażane praktyki, przekładają się na takie nagrody. Przed nami kolejne wyzwania biznesowe, ale i te z obszaru zarządzania ludźmi. Skupiamy się na rozwijaniu Talentów na pokładzie, zachęcamy do dołączenia do nas kolejnych osób, które są najlepszymi fachowcami w swoich obszarach i zależy im na dalszym rozwoju na rynku lokalnym, jak również międzynarodowym. Firma nie zwalnia tempa, bo dzięki ludziom, którzy są z nami, tak pięknie rozwijamy skrzydła. Dziękuję Wszystkim za ich zaangażowanie i zachęcam do dołączenia do Grupy, która gwarantuje najwyższe standardy współpracy, oparte na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu” – Anna Łempicka, Dyrektor HR, WDB S.A.

W tegorocznym wydaniu, poza zestawieniem, znajdziemy artykuły dotyczące rozwoju pracowników jako kluczowego benefitu, czym jest ,,quiet quitting” i jak nim zarządzać, kwestii ,,team buildingu” na wyjazdach integracyjnych oraz zagospodarowania przestrzeni biurowej w aspekcie oczekiwań pracownika.

Zapraszamy do lektury pełnej publikacji – Gazeta Finansowa, 28.04-11.05.2023 r.

Jeśli interesuje Cię świat ubezpieczeń i chciałbyś rozpocząć współpracę z WDB S.A., jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych należącym do międzynarodowej Grupy PIB, prześlij nam swoje CV na adres: praca@wdbsa.pl

Chciałbyś poznać nas bardziej i dowiedzieć się na co daje nam przestrzeń praca w WDB S.A? Jeżeli tak, to koniecznie obejrzyj wypowiedzi naszych pracowników: https://www.youtube.com/watch?v=qig79fTJSn8

To co? Do zobaczenia?