Aktualności

Grafika News 700x300 Part K Pilkarskiego

WDB partnerem głównym Akademii Piłkarskiej.

Ponieważ wierzymy, że sport to jedna z najlepszych inwestycji w zdrowie i szczęście naszych dzieci z wielkim entuzjazmem wsparliśmy Akademię Piłkarską Oleśnica. Jako firma zajmująca się ochroną ubezpieczeniową gotowość wspierania potrzebnych społecznie inicjatyw mamy wpisaną w organizacyjne DNA. Szczególnie tych, które odnajdują się w przyjętej przez nas strategii realizacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Rozpoczęcie współpracy z Klubem podsumował Prezes Zarządu WDB S.A, Mariusz Muszyński:

Ponieważ mamy świadomość, że biznes nigdy nie jest oderwany od otoczenia, od samego początku angażujemy się w projekty, które wg nas wnoszą wartość zarówno do lokalnych, jak i większych społeczności. Szczególną uwagę poświęcamy zdrowiu dzieciaków, które w przyszłości zajmą nasze miejsca na biznesowej mapie kraju. Sport to niewątpliwie jedna z najlepszych form inwestowania nie tylko w kondycję fizyczną, ale również w osobowość. Współpraca, determinacja i zaangażowanie to szalenie istotne atrybuty, z którymi doskonale radzi sobie profesjonalna piłka nożna. Cieszymy się, że mogliśmy zostać partnerem APO i wspólnie inwestować w następne pokolenia. Życzymy wielu sukcesów!

Nasz podejście do wspierania wybranych inicjatywy podsumował również Prezes Zarządu „APO”, pan Mariusz Kartocha:

Cieszymy się, że w tej grupie znaleźli się także młodzi piłkarze naszego klubu. Wsparcie ze strony WDB z pewnością ułatwi nam realizację kolejnych projektów skierowanych do zawodników APO.

Umowa obowiązuje od 1.12.2021 i została zawarta na 12 m-cy. Życzmy wielu sukcesów!