Aktualności

Grafika News 700x300 Najlepszy Pracodawca2022 Ponownie Wyroznieni

WDB pośród Najlepszych Pracodawców 2022.

Z wielką radością dzielimy się ponownym wyróżnieniem naszej organizacji tytułem: Najlepszy Pracodawca 2022. Kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w zestawieniu, które przygotowała redakcja Gazety Finansowej, w ramach dodatku Biznes Raport (wyd. Gazeta Finansowa, 29.04-12.05).

Ostatnie lata w naszej grupie to konsekwentny i skuteczny rozwój oferty oraz portfela klientów. Z powodzeniem realizujemy przyjętą strategię konsolidacji na polskim rynku pośredników ubezpieczeniowych, co dodatkowo wzmacnia możliwości naszych struktur. Wszystko pomimo tak wymagających i niespodziewanych okoliczności zewnętrznych, które od ponad dwóch lat dość mocno determinują funkcjonowanie na światowych i europejskich rynkach. Nie mielibyśmy możliwości na tak skuteczny rozwój biznesu, gdyby nie nasz zespół. Wyjątkowych specjalistów, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem budują dzisiaj tożsamość i siłę WDB. Cieszę się, że jesteśmy doceniani również jako pracodawca. – Natalia Jackowiak, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny WDB S.A.

W raporcie, poza zestawieniem wyróżnionych organizacji (pośród nich wielu rynkowych liderów), znalazły się publikacje poświęcone, m.in.: employer brandingowi, motywacji, integracji i pracy z zespołem, zjawisku wzmożonej fluktuacji kadry pracowniczej, czy takim pojęciom jak „team sharing” i „constant learning”. Sporo miejsca poświęcono tematyce rozwoju zasobów ludzkich.

Na stronie 34 znalazło się także nasze zaproszenie do rozmowy dla brokerów ubezpieczeniowych, którzy rozważają nawiązanie współpracy z takim pracodawcą, jak WDB. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że warto.

W dzisiejszych czasach warto związać się z pracodawcą, który nie tylko zapewni stabilne warunki zatrudnienia, ale również zadba o to, aby każdy w zespole mógł rosnąć zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. WDB to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści, którzy każdego dnia realizują powierzone im zadania z pełnym zaangażowaniem i w przestrzeni, która troszczy się o ich tożsamość oraz indywidualny potencjał. Zapraszamy na pokład: praca@wdbsa.pl. – Anna Łempicka, Dyrektor HR, WDB S.A.

Zapraszamy do lektury pełnej publikacji, która jest dostępna na stronie Wydawcy: link do raportu