Aktualności

WDB News Almanach 700x300

WDB w czołówce największych firm brokerskich – Almanach Brokerów, 2021.

W majowym Miesięczniku Ubezpieczeniowym pojawił się coroczny, ważny dla branży ubezpieczeniowej, dodatek: Almanach Brokerów 2021. W tym wydaniu WDB pojawia się nie tylko jako jedna z największych firm brokerskich, ale również ekspert w wybranych zagadnieniach związanych z trendami i rozwiązaniami ubezpieczeniowymi, z których korzystają klienci na polskim rynku.

Osiągnięcia poszczególnych spółek zostały podzielone wg sektorów i specjalizacji oraz wybranych parametrów ekonomiczno-finansowych. Dzięki temu przeglądając raport czytelnicy mogą przeanalizować rynek, możliwości i doświadczenia pośredników w wybranych sektorach, skupiając się na interesujących ich zagadnieniach.

Oprócz tego dodatek wypełniają szalenie interesujące artykuły tematyczne praktyków z rynku oraz komentarze brokerów w zakresie wybranych rodzajów ochrony. Pośród nich, wypowiedzi aż trzech brokerów z WDB (Renata Szastkowska, Sylwia Więcek, Agnieszka Mazur) oraz ekspercki artykuł naszej Dyrektor Finansowej, Elżbiety Boryń, która przybliża kwestie konsolidacji w branży brokerskiej.

Ogromnie cieszymy się na obecność w tym wydaniu oraz potwierdzenie słuszności przyjętej strategii rozwoju naszej ubezpieczeniowej grupy. Zapraszamy do lektury: https://miesiecznikubezpieczeniowy.pl/mu/MU_almanach2021.pdf