Aktualności

Grafika News 700x300 Kolejny Rok Wyroznienie

WDB wyróżnione tytułem Broker Ubezpieczeniowy 2021.

Nie zwalniamy tempa. A co najważniejsze, nasz rozwój idzie w parze z najwyższą jakością usług brokerskich. Kolejny raz doceniła to Redakcja Gazety Finansowej, która wyróżniła naszą organizację tytułem Brokera Ubezpieczeniowego roku 2021 (dodatek Biznes Raport, 02.2022). Pełny raport dostępny tutaj: Biznes Raport – Broker Ubezpieczeniowy roku 2021

Przy okazji publikacji Raportu, pojawił się również artykuł naszej Dyrektor Operacyjnej i Członka Zarządu – Natalii Jackowiak, która w bardzo przystępny sposób wyjaśniła rolę brokera. Natalia, która jest aktywnym brokerem ubezpieczeniowym z wieloletnim doświadczeniem, przybliżyła specyfikę pracy tego specjalisty, wskazując na szeroki zakres obowiązków i możliwości dla klienta. Szczególnie tych, które wykraczają poza powszechnie przyjętą definicję pośrednika ubezpieczeniowego. Zapraszamy do lektury artykułu: „Broker to nie tylko pośrednik”.

Broker to znacznie więcej niż tylko pośrednik. Współpraca z klientem i zakres obowiązków wykraczają dzisiaj poza standardowe definicje, a  on sam musi biegle poruszać  się  w  co najmniej kilku uzupełniających się obszarach. – Natalia Jackowiak, COO, Członek Zarządu WDB S.A.

Gratulujemy całemu WDB troski o najwyższą jakość i zaangażowanie w pracy brokerskiej, a Natalii ciekawej i przydatnej publikacji.