Aktualności

Grafika News 700x300 Kolejny Rok Wyroznienie

WDB wyróżnione tytułem „Broker Ubezpieczeniowy Roku 2022”.

Z wielką radością dzielimy się informacją, że kolejny rok z rzędu WDB zostało docenione i wyróżnione w plebiscycie Gazety Finansowej „Broker Ubezpieczeniowy Roku 2022”. To już dla nas pewna tradycja, ponieważ znaleźliśmy się w zestawieniu (Biznes Raport, Gazeta Finansowa 3-9.03.2023) obok innych spółek brokerskich po raz trzeci.

Przy okazji aktualnego plebiscytu otrzymaliśmy dodatkowe wyróżnienie od Kolegium Redakcyjnego Gazety. Jak zaznaczono w raporcie wyróżnienie otrzymali brokerzy, którzy: „Na tle innych, w ocenie kolegium redakcyjnego, wyróżniają się innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu, skupieniem na potrzebach klienta i umiejętnością patrzenia w przyszłość.” Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i podejścia do klientów.

W ramach raportu, poza zestawieniem wybranych spółek brokerskich wraz z krótkim opisem specjalizacji oraz faktów z życia firmy, znajdują się również wypowiedzi ekspertów na wybrane zagadnienia związane zarówno z ochroną ubezpieczeniową jak i współpracą z brokerem. Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że pośród wszystkich publikacji znalazła się wypowiedź naszej koleżanki, brokera ubezpieczeniowego Anety Sikorskiej. Aneta przybliżyła przedsiębiorcom praktyczne aspekty wyboru odpowiedniego pośrednika ubezpieczeniowego.

„Dobór brokera ubezpieczeniowego nie powinien być dziełem przypadku, szczególnie kiedy bierzemy pod uwagę odpowiednio zorganizowaną ochronę interesów firmy.” – Aneta Sikorska

Serdecznie zapraszamy do lektury zestawienia: https://gf24.pl/wp-content/uploads/2023/03/broker_ubezpieczeniowy_roku_2023.pdf