Aktualności

WDB News SBN 2022 700x300

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Wspaniałego 2023!

Szanowni Państwo, drodzy Klienci, Partnerzy i Przyjaciele WDB S.A., w imieniu całej Grupy Brokerskiej życzmy Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten świąteczny czas przyniesie chwile wytchnienia i przestrzeń do bycia z najbliższymi. W Nowym Roku życzmy przede wszystkim zdrowia, wiary i determinacji w drodze po wyznaczone sobie cele. Dziękujemy za kolejny rok współpracy, zaufanie i wspólny rozwój.

Dla WDB i polskich struktur PIB Group to był kolejny rok realizacji starannie zaplanowanej strategii wzrostu. Pomimo wymagających okoliczności geopolitycznych i ekonomicznych osiągnęliśmy wszystkie zaplanowane cele, zarówno te związane z operacyjną działalnością brokerską jak i w obszarze konsolidacji polskiego środowiska pośredników ubezpieczeniowych. Jednocześnie korzystając z możliwości Grupy udało się udzielić realnego i bardzo wymiernego wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy już ponad 300 dni bronią swojej wolności.

Przed nami nowe cele i kolejne integracje, które w 2023 jeszcze bardziej poszerzą możliwości w służbie Państwa rezultatom. Cytując słowa naszej Dyrektor Operacyjnej, Członek Zarządu – Natalii Jackowiak:

„Jesteśmy gotowi i w pełni przygotowani na kolejny rok skutecznej pracy z powierzoną nam ochroną ubezpieczeniową.”

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!